Skip to Content

Konference „Národnostní menšiny a divadlo"

23.11.2023

Dobrý den,

dovolujeme si Vás pozvat na 22. Setkání národnostních menšin, které se koná ve čtvrtek 23. listopadu 2023 od 9:00 hodin. V rámci uvedené akce se uskuteční konference „Národnostní menšiny a divadlo.  Těšit se můžete rovněž na doprovodný program v podobě divadelního představení.

Setkání národnostních menšin se v tomto roce koná v prostorách Clam-Gallasova paláce (Husova 20 – vstup do budovy, Praha 1), kam se akce vrací po rozsáhlé rekonstrukci paláce a jsme velmi rádi, pokud reprezentativní prostory navštívíte právě při příležitosti Setkání národnostních menšin (konferenci). V příloze naleznete organizační informace ke konferenci, jelikož celý objekt prošel rozsáhlou rekonstrukcí a s jeho využitím se nyní pojí určitá omezení daná jeho jedinečnou historickou hodnotou.

Na doprovodný program, divadelní představení Požitkáři, jste zváni již v pondělí 20. listopadu od 19:00 hodin do Divadla Na zábradlí (Anenské nám. 5, P-1).

Na jednotlivé části programu 22. Setkání národnostních menšin (konferenci i divadelní představení) se můžete registrovat prostřednictvím elektronického formuláře na stránkách Domu národnostních menšin o.p.s. – viz odkaz níže:

Dnm: Akce - Národnostní menšiny a divadlo (dnm-praha.eu)

Nejbližší akce a události v měsíci

7.12. prosince 17:00 - 18:30

Nádraží Bubny: Světlo pro místo paměti

Praha - Bubny, nádraží

14.12. prosince 16:00 - 17:30

Svátky světel v Jeruzalémské synagoze

Jeruzalémská synagoga

Všechny akce >