Skip to Content

Dary

I hrdina potřebuje Vaši pomoc…aneb, jak lze pomáhat

Hagibor znamená hebrejsky hrdina. Domov sociální péče Hagibor, jak se naše zařízení nazývá, je koncipován jako středisko komplexní sociální péče. Všem klientům je zajišťována kvalitní péče, aby alespoň podzim života strávili v bezpečí a v atmosféře pohody a lásky. Poskytování takové péče je však spojeno s nemalými náklady, a proto velmi oceníme každou pomoc.

Pomáhat lze těmito způsoby:

1. Finanční dar, kterým přispějete ke zdárnému chodu Domova nebo k uhrazení nákladů spojených s nákupem speciálních zařízení. (Číslo účtu: 1936531399/0800, variabilní symbol 1501). Jména větších dárců, kteří nespecifikují svůj dar, budou umístěna na pamětní desce ve vstupní hale. Pro dárce, kteří se rozhodli podpořit konkrétní prostor či zařízení, bude pamětní deska s jejich jménem umístěna přímo u něj.

2. Zařízení pro péči o naše klienty. V přiloženém seznamu v sekci \"Ke stažení\" naleznete různé možnosti.

Děkujeme Vám za Vaši laskavou pomoc!


Aktuálně pro péči o naše klienty sháníme:

Točna Turn Table - Pomůcky k přesunu pacientů - Domácí a ústavní péče - Zdravotnické potřeby a pomůcky Polámaný mraveneček | Zdravotnické potřeby a pomůcky Polámaný mraveneček

Točna Turn Table se používá pro usnadnění přesunů sedících osob z invalidního vozíku na lůžko, toaletu nebo židli/křeslo. Točna má v průměru 38 cm, snadno se přenáší (praktické držadlo) a udržuje. Zdravotnické potřeby a zdravotní pomůcky Polámaný mraveneček nabízíme glukometry, alkoholtestery, tlakoměry, digitální teploměry, invalidní vozíky a stahovací punčochy, vycházkové hole, berle, masážní přístroje, polohovací postele, osobní váhy, ortézy, bandáže, tlakoměry. Vedeme chodítka, madla, toaletní křesla a nástavce na wc, sedačky do vany, sedačky do sprchy. V E-shopu nakoupíte zdravotní obuv, inkontinenční pomůcky, pracovní oděvy, krokoměry, vitamíny, zdravotní matrace, anatomické polštáře a defibrilátory.

www.zdravotnicke-potreby-a-pomucky.cz

Je možné přispět i jen na určitý počet pomůcek.

Za každý Váš dar budeme velice rádi.

 


Ti, kteří přispívají na chod Domova Hagibor

JDC

MPSV

Nadační fond obětem holocaustu

  • Nadační fonf obětem holocaustu je nezisková organizace, kterou zřídila Federace židovských obcí ČR v roce 2000.

  • webové stránky: www.fondholocaust.cz

Výbor dobré vůle nadace Olgy Havlové

Výbor dobré vůle - Nadace Olgy Havlové

Magistrát hlavního města Prahy

Logo Hlavní město Praha