Volná místa

Domov sociální péče Hagibor patří mezi nejlepší sociální zařízení svého druhu v ČR. Přidejte se k nám a pomozte nám naplňovat důstojné stáří našim klientům s přístupem „lidskosti, důstojnosti a respektu“.

Aktuálně hledáme kolegyně a kolegy na pozici: Všeobecná zdravotní sestra a praktická sestra.

Praxe u lůžka výhodou, ale pozice je vhodná i pro absolventy, ve všem Vás rádi zaučíme.

NA CO SE U NÁS MŮŽETE TĚŠIT:

Ve spolupráci s týmem zkušených lékařů, všeobecných sester a jiných odborných pracovníků se budete podílet na odborné zdravotní a sociální péči o naše klienty. Přátelský kolektiv je naší prioritou a věříme, že se rádi stanete jeho součástí. Od našeho Domova můžete očekávat špičkové pracovní zázemí, krásné prostředí se zahradou, respekt kolegů a možnost podílet se na dalším rozvoji služeb pro klienty.

KAM BUDETE JEZDIT:

Praha 10, Vinohradská 1201/159, přímo u metra A Želivského, možnost parkování.

CO OD VÁS OČEKÁVÁME:

Příslušné vzdělání a zároveň pečlivost, spolehlivost, dobré komunikační schopnosti, základní dovednost s PC a chuť nadále se rozvíjet.

CO VÁM NABÍZÍME:

Vaše platové podmínky s vámi probereme na osobní schůzce, těšit se můžete na nadprůměrné ohodnocení při srovnání s podobnými zařízeními. Také jsou pro Vás připraveny pravidelné finanční odměny a další bonusy. Další výhody po osobní dohodě ještě upravíme přímo na míru.

MÁTE ZÁJEM O NABÍZENOU PRACOVNÍ POZICI?

CHCETE VÍCE INFORMACÍ?

KONTAKTUJTE NÁS: [email protected], tel.: 226 235 251

 

Domov sociální péče Hagibor přijme na HPP, pracovníka/pracovnici v sociálních službách – pečovatele, práce ve směnném provozu denní/noční.

Požadujeme zákonem dané vzdělání, čistý TR, pozitivní vztah k seniorům, toleranci, pečlivost, empatii.

Nabízíme příjemné moderní pracovní prostředí, dobrý kolektiv, dobré platové podmínky, měsíční odměny, možnost zajištění oběda na pracovišti, podporu vzdělávání a osobního rozvoje, možnost přespání pro mimopražské. Nástup možný ihned.

Pokud Vás naše nabídka zaměstnání oslovila, zašlete nám svůj životopis na e-mailovou adresu [email protected] .

 

Domov sociální péče Hagibor přijme kvalifikovaného fyzioterapeuta/fyzioterapeutku na HPP.

Požadujeme zákonem dané vzdělání, čistý TR, pozitivní vztah k seniorům, toleranci, pečlivost, empatii. Znalosti v MO, MT, LTV a manuální lymfodrenáže vítány.

Nabízíme dobré platové podmínky, příjemné, moderní a technicky vybavené pracovní prostředí, multidisciplinární tým odborníků, kteří zároveň tvoří příjemný kolektiv, stravné na účet, nebo možnost stravování s příspěvkem na jídlo, možnost dalšího vzdělávání, pravidelné čtvrtletní odměny, podporu vzdělávání a osobního rozvoje.

Nástup možný ihned.

Pokud Vás naše nabídka zaměstnání oslovila, zašlete nám svůj životopis na e-mailovou adresu [email protected] .