DSP Hagibor: volná místa

Domov sociální péče Hagibor patří mezi nejlepší sociální zařízení svého druhu v ČR. Přidejte se k nám a pomozte nám naplňovat důstojné stáří našim klientům s přístupem „lidskosti, důstojnosti a respektu“.

Aktuálně hledáme kolegyně a kolegy na pozici: Všeobecná zdravotní sestra

NA CO SE U NÁS MŮŽETE TĚŠIT:

Ve spolupráci s týmem zkušených lékařů, všeobecných sester a jiných odborných pracovníků se budete podílet na odborné zdravotní a sociální péči o naše klienty. Přátelský kolektiv je naší prioritou a věříme, že se rádi stanete jeho součástí. Od našeho Domova můžete očekávat špičkové pracovní zázemí, krásné prostředí se zahradou, respekt kolegů a možnost podílet se na dalším rozvoji služeb pro klienty.

KAM BUDETE JEZDIT:

Praha 10, Vinohradská 1201/159, přímo u metra A Želivského, možnost parkování.

CO OD VÁS OČEKÁVÁME:

Příslušné vzdělání a zároveň pečlivost, spolehlivost, dobré komunikační schopnosti, základní dovednost s PC a chuť nadále se rozvíjet.

CO VÁM NABÍZÍME:

Vaše platové podmínky s vámi probereme na osobní schůzce, těšit se můžete na nadprůměrné ohodnocení při srovnání s podobnými zařízeními. Také jsou pro Vás připraveny pravidelné finanční odměny a další bonusy. Poskytneme Vám rovněž stabilizační/náborový příspěvek. Další výhody po osobní dohodě ještě upravíme přímo na míru.

MÁTE ZÁJEM O NABÍZENOU PRACOVNÍ POZICI?

a CHCETE VÍCE INFORMACÍ?

KONTAKTUJTE NÁS: [email protected], tel.: 226 235 251